Építész- vagy építőmérnök (kivitelező)

A FAVIS cégcsoport építőipari üzletágához keresünk építészmérnök munkatársat akár azonnali kezdéssel!

Munkakör

  • Építészmérnök,

Jogviszony tartama

  • Határozatlan idejű munkaszerződéses jogviszony 3 hónap próbaidő kikötésével.

Feladatok

  • költségtervek készítése, tervezői költségvetések ellenőrzése;
  • műszaki és pénzügyi ütemterv készítése, aktualizálása;
  • szerződéses műszaki tartalom meghatározása;
  • kivitelezési folyamat ellenőrzése, irányítása,
  • munka-, tűz-és balesetvédelmi előírások betartatása;
  • anyagbeszállítás, anyagátvétel, szállítólevelek dokumentálása;
  • munkaterületek átadása-átvétele;
  • műszaki átadás-átvétel lebonyolítása;
  • szerződéses kötelezettségek betartása, betartatása;
  • geometriai és mennyiségi felmérések készítése;
  • készletek nyilvántartása, leltárazás;
  • építési napló vezetése.

Elvárások

  • Szakirányú felsőfokú végzettség (építészmérnök, építőmérnök);
  • Minimum 2-3 év szakmai gyakorlat.

Előnyt jelent

  • Angol/német nyelvtudás;
  • Jártasság ipari parkok, irodaépületek, kereskedelmi épületek kivitelezésében;
  • Műszaki ellenőri és/vagy felelős műszaki vezetői jogosultság.

Amit nyújtunk

  • Komplex, felelősségteljes munka;
  • Szakmai fejlődési lehetőség;
  • Versenyképes jövedelem.

PÁLYÁZAT RÉSZEKÉNT BENYÚJTANDÓ DOKUMENTUMOK

  • Fényképes, szakmai önéletrajz fizetési igény megjelölésével
  • Motivációs levél

Fényképes önéletrajzot a következő e-mail címre várunk: info@favisgroup.hu