Kiemelt ügyfélkapcsolati menedzser

A FAVIS cégcsoport kiemelt ügyfélkapcsolati menedzser pozícióba keresi új munkatársát  a cégcsoport szolgáltatásainak üzleti és/vagy lakossági ügyfélkör részére való értékesítéséhez.

A leendő munkatárs feladatai

  • szolgáltatások ajánlása, bemutatása
  • szoros együttműködés a szakmai vezetőkkel
  • keresztértékesítés
  • folyamatos kapcsolattartás az ügyfelekkel
  • kitűzött értékesítési célok elérése
  • a tevékenységhez tartozó adminisztratív feladatok ellátása

Elvárások a leendő munkatárssal szemben

  • középfokú végzettség
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office, E-mail)
  • fejlett kommunikációs és értékesítési készség
  • ügyfél-orientáltság
  • precizitás, megbízhatóság, lojalitás
  • önálló munkavégzés
  • kulturált megjelenés

Amit nyújtunk

  • dinamikusan növekvő, megbízható cégcsoport
  • változatos és érdekes feladatok
  • hatékony és jól működő vállalati szervezet
  • előrelépési lehetőség
  • minőségi képzések
  • fix bér
  • az átlagosnál magasabb jutalék
  • + bónusz
  • egyéb juttatások
  • stabil passzív jövedelem kiépítése
  • fiatal csapat
  • belvárosi központ

Fényképes önéletrajzot a következő e-mail címre várunk:  info@favisgroup.hu